Vademecum Leczenia Ciał Subtelnych

25 students

 

 

Przedstawiamy najnowszy kurs online autorstwa Desu Est Machina. Ten kurs skierowany jest do wszystkich ludzi, którzy chcą nauczyć się technik leczenia przy użyciu energii witalnej. Jest wiele nazw i szkół takich metod, jednak wszystkie ona mają jeden wspólny czynnik- jest nim lekarstwo, jakie jest stosowane. I jest nim zawsze energia, na którą mówimy w hermetyzmie lub kabale „światło”. Jest to siła życiowa, której zaburzony przepływ w człowieku można naprawić. Sposobów naprawy jest wiele, i wiele zamieszania powodują połowiczne wyjaśnienia zasady działania tych zjawisk. Na tym kursie zatem wyjaśnimy funkcjonowanie siły życiowej w człowieku, nauczymy się niezbędnej do leczenia wiedzy, jak też przećwiczymy techniki pracy z energią światła.

Najważniejszym, co trzeba zrozumieć aby skutecznie ludzi leczyć jest fakt, że każde ekstremum jest chorobą. Hermetyczna definicja słowa zdrowie- to po prostu równowaga. Lecząc kogoś przywracamy funkcjonowanie jego ciała do równowagi, nic więcej. Drugą ważną informacją na start jest fakt, iż z poziomu świata fizycznego zawsze widać jedynie część zjawiska. Zatem nie zawsze to, co wydaje się fizycznie oczywiste ma proste wyjaśnienie- i odwrotnie, czasem rzeczy stwarzające pozory skomplikowania na poziomach subtelnych są bajecznie proste do rozwiązania. To prowadzi do konieczności stosowania kilku wypracowanych przez ludzkość technik, mających na celu poprawne rozpoznanie problemu, jak też znalezienie optymalnego rozwiązania. Czasem prowadzi to także do zdania sobie sprawy, że żadna pomoc nie jest wymagana, choć jest tak bardzo rzadko. Na tym kursie wyjaśniamy wszystkie niuanse i aspekty technik leczniczych tak, aby po ukończeniu kursu każdy mógł rozpocząć samodzielną praktykę.

Kurs ukierunkowany jest zatem zarówno do już aktywnych lekarzy – uzdrowicieli, jak też do nowicjuszy, którym intuicja podpowiada, że mogą leczyć innych lub powinni zainteresować się uzdrawianiem siebie samego. W kursie prezentujemy techniki z Huny, Hermetyzmu jak też ciężki kaliber- z kabały. Kabała nie powstała do leczenie, i sama w sobie jest trudną sztuką- jednak nie da się jej pominąć rozmawiając o równowadze duchowej. Zatem niezależnie, czy chcesz doszkolić się w swojej dziedzinie, czy dopiero rozpocząć swoją przygodę z energiami subtelnymi- ten kurs jest dla Ciebie.

Nie wyznaję żadnej doktryny religijnej, moją religią jest wiara w dobro. Żadne bóstwa, gusła ani amulety nie mają u mnie zastosowania. Ja nie uczę jak uzależniać się od kolejnego przedłużenia swojej boskości- tylko jak ją samą uzewnętrznić i wykorzystać dla dobra innych i siebie samego. Dobry uzdrowiciel nie potrzebuje niczego oprócz własnych rąk- i do takiego poziomu szkolę swoich słuchaczy.

-Radosław Rożek

 

Kurs odbywał się będzie poprzez spotkania online, trzy razy w tygodniu.

Spotykać się będziemy w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 20.00.

Start kursu 18. 02.2019

 

W razie pytań prosimy o kontakt: Akademia@kursy.deusestmachina.pl

Nauczyciel

Admin bar avatar Radosław Rożek

4,000.00 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *